Firana etaminowa L 849XZ kwiatowy wzór z falbanką

Wymiary: 300 x 160 cm. Firana z etaminy w kwiatowy wzór

  • Kod: L849XZ-YH-93(19V+3)-300X160.
  • Producent: Flying
  • Waga: 0.54 kg
  • Dostępność: Dostępny Dostępny

  • Historia ceny
  • szt.
  • Cena netto: 38,50 zł / szt. Cena brutto: 47,36 zł / szt.

Zamówienie realizujemy w ciągu 24 godzin.

Opis produktu:

Delikatna firana L 849XZ została uszyta z etaminy. Miła i lekka w dotyku strukturą materiału przepuszcza sporo światła a jednocześnie chroni prywatność. Brzegi firanki wykończone są piękną i delikatną falbanką z obszyciami z taśmy cyrkoniowej. Do kompletu dołączono dwie tasiemki do podpięcia firan.

Przeznaczenie:

Firana pasuje do wielu typów pomieszczenia. Z powodzeniem odnajdzie się w reprezentacyjnym salonie, przytulnej sypialni, funkcjonalnej jadalni lub kuchni. Ozdobi okno samodzielnie lub w towarzystwie zasłon.

Sposób zawieszenia:

Firanka posiada wszytą od wewnątrz taśmę marszczącą, która zapewnia piękne, naturalne fałdy oraz tunel na karnisz rurkowy. Można ją bezpośrednio zawiesić na karniszu rurkowym lub na żabkach. Pasuje na karnisz o szerokości 200 - 250 cm.

Specyfikacja:

  • wymiary:
    • szerokość: 300 cm
    • wysokość: 160 cm
  • kolor: biały, różowy, zielony
  • materiał: etamina
  • w zestawie: dwie tasiemki do upięcia firany
  • skład: 100% poliester
  • sposób montażu: taśma marszcząca - żabki, karnisz rurkowy
  • wymiary opakowania [cm]: 30 x 19 x 7

Cena dotyczy 1 sztuki. Minimalna ilość zamówienia 3 sztuki.

Oryginalne opakowanie zbiorcze zawiera 39 szt.

Informacje o bezpieczeństwie produktu
Informacje o producencie

Pielęgnacja:

Pielęgnacja zgodnie z zaleceniami producenta. Produkt łatwy w utrzymaniu i pielęgnacji. Prać w pralce 30°C w specjalnie przeznaczonych do tego siateczkach lub woreczkach. Zalecane pranie ręczne. Nie wybielać. Nie suszyć w pralko-suszarce. Nie prać chemicznie. Maksymalna temperatura prasowania 110ºC

Ważna uwaga:

Kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. 

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170). Zabrania się kopiowania zdjęć bez zgody właściciela i administratora strony.