Oferta dla hoteli i pensjonatów

Stworzenie eleganckiego i funkcjonalnego wystroju wnętrz hotelowych wymaga odpowiedniej aranżacji okien. Właściwie dobrane firany i zasłony hotelowe spełniają funkcje praktyczne jak i estetyczne. Zapewniają przytulną atmosferę, prywatność oraz komfortowy wypoczynek gościom. W naszej ofercie skierowanej do hoteli, pensjonatów znajdują się wysokiej klasy tkaniny, z których możemy wykonać firany i zasłony dostosowane do stylu każdego pomieszczenia od wnętrz tradycyjnych, klasycznych, rustykalnych po nowoczesne, minimalistyczne. Co więcej, oferujemy tkaniny z atestami trudnopalności. Dodatkowo na życzenie klienta mamy możliwość wprowadzenia haftu z nazwą obiektu (logotypem). Nasza bogata oferta już znalazła uznanie u wielu wymagających klientów.

Efektowne i stylowe firany hotelowe

Firany hotelowe wzbogacają wystrój pokoju, zapewniają poczucie prywatności a jednocześnie nie zatrzymują światła. Te niezwykle efektowne, delikatne tkaniny współtworzą styl pokoju hotelowego i nadają mu luksusowy charakter. W naszej ofercie posiadamy najlepsze gatunkowo tkaniny z przędzy poliestrowej, od gładkich woali, organtyny po bogato zdobione, wzorzyste. Efektowne a zarazem wytrzymałe tkaniny o oryginalnym wzornictwie. Na zamówienie szyjemy firany zgodnie z wymogami i oczekiwaniami klientów. Dbamy o każdy szczegół. Na każdym etapie zamówienia klienci mogą liczyć na naszą pomoc i profesjonalną obsługę. Dokładamy należytej staranności, aby nasi klienci byli zadowoleni. A wszystko to w niezwykle konkurencyjnej cenie.

Klasyczne i nowoczesne zasłony hotelowe

Eleganckie zasłony hotelowe wykonane z wysokiej jakości tkanin wyróżniają się nie tylko niezwykłą estetyką, ale też wysoką wytrzymałością. Zapewniają prywatność, chronią przed promieniami słońca i gwarantują dobre samopoczucie gościom. W naszej ofercie posiadamy najwyższej klasy tkanin posiadających właściwości trudnopalne. Duży wybór tkanin pozwala nam dobrać tkaniny odpowiadające konkretnej aranżacji. Zasłony hotelowe szyjemy na indywidualne zamówienia. Dokładamy należytej staranności, aby sprostać najbardziej wymagającym klientom. Co więcej, na życzenie klientów oferujemy wykonanie haftów z nazwą lub logotypem obiektu. Ceny naszych produktów są wyjątkowo konkurencyjne.

W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny.