Firana gotowa LG 143 WB pasy

Firana gotowa z markizety w pasy obszyta gipiurą z motywem kwiatowym.

  • Kod: LG-143-WB
  • Producent: Flying

Opis produktu:

Oryginalna firana LG 143 WB wykonana z markizety, której wewnętrzna część jest zakończona gipiurą, zaś boki delikatną lamówką. Góra wykończona białą taśmą z tunelem, posiada również taśmę marszczącą. Dół został obszyty gipiurą z motywem kwiatowym. 

Przeznaczenie:

Stworzy przytulną i ponadczasową aranżację, urozmaici przestrzeń w każdym stylu. Dzięki materiałowi, z którego została uszyta zagwarantuje prywatność mieszkańcom. Jej uniwersalny, a zarazem bardzo modny wzór przyciąga uwagę i nadaje wnętrzu luksusowy charakter. Polecana jest zwłaszcza do aranżacji okien w stylu klasycznym i nowoczesnym.

Sposób zawieszenia:

Firana jest do zawieszenia na pojedynczym karniszu rurkowym bądź na żabkach. Wszyta taśma pozwala na dowolne marszczenie firanki przez co bez trudu można dopasować ją do karnisza. Firanka pasuje na karnisz o szerokości 200 - 250 cm.

Specyfikacja:

  • szerokość: 400 cm
  • wysokość: 150 cm
  • tkanina: markizeta + gipiura
  • skład: 100% poliester
  • sposób montażu: taśma marszcząca - żabki, karnisz rurkowy

Pielęgnacja:

Pielęgnacja zgodnie z zaleceniami producenta. Produkt łatwy w utrzymaniu i pielęgnacji. Prać w pralce 30°C. Nie wybielać. Nie suszyć w pralko-suszarce. Nie prać chemicznie. Maksymalna temperatura prasowania 110ºC

Ważna uwaga:

Cena dotyczy 1 sztuki. Minimalna ilość zamówienia 3 sztuki.

Kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. 

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170). Zabrania się kopiowania zdjęć bez zgody właściciela i administratora strony.