Zasłona gotowa L 202 MB różowa w czerwone kropki

Zestaw dekoracyjny - dwie zasłony oraz panel na taśmie marszczącej.

 • Kod: L202MB-10-19
 • Producent: Flying
 • Waga: 0.59 kg
 • Dostępność: Dostępny Dostępny

Opis produktu:

Zestaw dekoracyjny - dwie zasłony oraz panel. Zasłony wykonane z lekko połyskującej tkaniny w kolorze szarym i różowym, ozdobione kokardkami. Boki i dół zasłony wykończone są podwinięciem. Panel uszyty z delikatnej tkaniny w kolorze szarym w delikatne białe kropeczki oraz gładkiego, białego woalu. Dół panelu w formie stylowej falbany podwiązanej dwiema ozdobnymi kokardami. Zestaw wyposażony został w taśmę marszczącą oraz w tunel na karnisz rurkowy.

Przeznaczenie:

Zestaw efektownie ozdobi okno nie tylko w pokoju dziecięcym. Stworzy przytulną i ponadczasową aranżację, urozmaici przestrzeń w każdym stylu. Połyskliwa tkanina rozjaśni pomieszczenie, a stonowane kolory wniosą do wnętrza ciepło i dyskretny urok.

Sposób zawieszenia:

Zestaw przeznaczony jest na karnisz podwójny, z możliwością zawieszenia na żabkach bądź bezpośrednio na karniszu rurkowym. Produkt pasuje na karnisz o szerokości 250 cm.

Specyfikacja:

 •  zasłona (2 sztuki):
   - materiał: satyna poliestrowa
   - wymiary: szer. 145 cm x wys. 160 cm
 • panel (1 sztuka)
  - materiał: woal + satyna poliestrowa
  - wymiary: szer. 130 cm x wys. 145 cm
 • skład: 100% poliester 
 • sposób montażu: taśma marszcząca-żabki, karnisz rurkowy 
 • producent: Flying

Cena dotyczy 1 sztuki. Minimalna ilość zamówienia 3 sztuki.

Pielęgnacja:

Pielęgnacja zgodnie z zaleceniami producenta. Produkt łatwy w utrzymaniu i pielęgnacji. Prać w pralce 30°C w specjalnie przeznaczonych do tego siateczkach lub woreczkach. Zalecane pranie ręczne. Nie wybielać. Nie suszyć w pralko-suszarce. Nie prać chemicznie. Maksymalna temperatura prasowania 110ºC

Ważna uwaga:

Kolory na zdjęciach mogą się nieznacznie różnić od rzeczywistych - wynika to z różnorodności dostępnego sprzętu komputerowego oraz jego indywidualnych ustawień a w szczególności ustawień monitora i karty graficznej. 

Zgodnie z Ustawą o Prawie Autorskim i Prawach Pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 roku (Dz.U.94 Nr 24 poz. 83, sprost.: Dz.U.94 Nr 43 poz.170). Zabrania się kopiowania zdjęć bez zgody właściciela i administratora strony.